Ben je op zoek naar een kamer maar zie je door de bomen het bos niet meer? Wij bieden je uitkomst. Wij verzamelen van de grootste kamersites alle kamers en zetten deze voor jou op een rijtje. Zo kan jij bepalen welke site eventueel interessant voor je is.
Vanaf 01-08-2010 te huur kamer op zonzijde (10m2) met laminaat vloer. Huur incl.gas/water/licht/wireless internet/digitenne/wasmachine/droger/vaatwasser. Kamer heel goed bereikbaar met openbaar vervoer (tram stopt voor de deur).Veel winkels in de buurt, ook verschillende supermarkten. Kamer is in een rustige buurt (geen studentenhuis).Berging voor fiets aanwezig. Wij zijn op zoek naar een gezellige meid. Dus wil jij gezellig wonen met nog 4 meiden? Die zo nu en dan gezamelijk een borreltje doen of een lekker hapje gaan eten. Mail dan snel voor een wederzijdse kennismaking!
Meer informatie over: kamer Dijkgraafplein (amsterdam) op kamerhuren.net
| Straat | Prijs | Oppervlakte |
|---|---|---|
|
Kamer Dijkgraafplein in Amsterdam
Wij hebben een kamer te huur voor een student in Amsterdam. Wij hebben een appartement met daarin 5 kamers. Er wonen momenteel 3 meiden en 1 … |
€ 425 | 13m² |
|
Kamer Dijkgraafplein in Amsterdam
|
€ 410 | 122m² |
|
Kamer Dijkgraafplein in Amsterdam
|
€ 450 | 122m² |
|
Kamer Dijkgraafplein in Amsterdam
Per 1 Okt zijn wij op zoek naar een nieuwe kamergenoot dit vanwege het vertrek van onze huisgenote. Wij bieden een studentenhuis aan … |
€ 430 | 15m² |
|
Kamer Dijkgraafplein in Amsterdam
|
€ 425 | 11m² |